Географія

Географія. Підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти.
- Автор: С.П.Запотоцький, М.В.Зінкевич, О.М.Романишин, Н.М.Титар, О.В.Горовий, І.М.Миколів
- Видавництво: "Астон"
- Рік видання: 2023
- Сторінок: 284
- Формат файлу: pdf
Шановні шестикласники і шестикласниці!
Напевне, кожен із вас любить подорожувати, відкривати для себе нові місця та країни. Багато хто розглядав уже відому вам політичну карту світу та думав: як люди живуть у тій чи іншій країні, який їхній спосіб життя? Чи в цій країні тепло, чи холодно? Або ж де відпочити взимку чи влітку, щоб набратися сил? А якими чудовими є наші Карпати та Кримські гори, безкрайні простори Чорного та Азовського морів! Чи можна заглянути в усі куточки Землі? Як пізнати красу природи нашої Батьківщини?
У вас є шанс отримати відповіді на всі ці запитання з новим предметом — географією. Ця наука бере свій початок ще у ІІІ столітті до нашої ери із досліджень Ератосфена. Але, водночас, географія є і сучасною наукою, яка за допомогою новітніх джерел інформації дозволяє пізнавати головні закономірності Землі.
Вивчення географії у школі — це дослідження загальних географічних закономірностей Землі, ознайомлення із природою материків та океанів, розміщення населення та господарства. Не менш важливим є дослідження місця нашої України у світовому географічному просторі.
На початку кожного параграфа підручника ви побачите замоч-ки-колодочки. Ними закриті пояснення нові для вас знання із географії. Вони стануть для вас доступними — варто лиш підібрати до кожного з них відповідний ключик, вміщений у параграфі.
Працюючи з підручником, вам траплятимуться такі рубрики:
Ви відкриєте для себе — запитання перед початком кожного параграфа, відповіддю до якого буде кожен його підпараграф.
Пізнаймо більше — містить додаткові відомості про об’єкти, процеси, явища нашої планети, які стосуються теми вивчення.
Практикуймо — практичні завдання, такі як: проведення дискусій, обговорень, роботу з літературою, інтернет-ресурсами, картами, статистичною інформацією, а також розробка власних проєктів.
Знаймо, вміймо та використовуймо у житті — інформація-узагальнення у кінці параграфа. Тут відображено головну ідею параграфа, основні відомості та факти. Рубрика сприятиме повторенню засвоєного матеріалу.
QR -код — відео-, аудіо-, додаткові матеріали, які мають інформаційний характер та сприятимуть глибшому засвоєнню навчального контенту.
Така структура підручника зробить ваше навчання цікавим, корисним та ефективним. Крім підручника, для засвоєння матеріалу вам знадобляться атлас, контурні карти, які стануть незамінними помічниками при виконанні практичних робіт та досліджень.